Avon Kosmetyki

Zestawy kosmetyków dla pań „Avon Solutions”

W aktualnym katalogu kosmetyków firmy AVON znaleźć można specjalne dwa zestawy różnych specjalistycznych kremów dla pań, i to wszystko z okazji zbliżającego się powoli Dnia

W aktualnym katalogu kosmetyków firmy AVON znaleźć można specjalne dwa zestawy różnych specjalistycznych kremów dla pań, i to wszystko z okazji zbliżającego się powoli Dnia Kobiet. Pierwszy z zestawów można kupić już za 20,90 złotych, który nazywa się „Nawilżający zestaw upominkowi”, a w jego skład wchodzi: bezalkoholowy tonik nawilżający oraz krem długotrwale nawilżający Moisture 24.

Pierwszy z kosmetyków zawiera 200 ml, zaś drugi 50 ml. Tonik idealnie nawadnia i tonizuje skórę, zaś krem zapewnia codzienną pielęgnację, dając trwające przez cały dzień optymalne nawilżenie skóry. Kupując oba te kosmetyki w zestawie można liczyć na 45-procentową zniżkę, ponieważ ich ceny regularne wynoszą odpowiednio: 17,90 zł oraz 20,90 zł.

Promocją objęty jest również inny zestaw, nazwany „Odmładzający zestaw upominkowy”. Znaleźć w nim można krem na dzień przeciw oznakom starzenia się skóry (filtr UV nr 15), a także krem o tym samym działaniu, czyli przeciw oznakom starzenia, ale na noc.

Całość można zakupić już za niewiarygodnie niską cenę wartości 37,90 zł, oszczędzając na tym znowu 45 procent, i wszystko ponownie z okazji Dnia Kobiet. W regularnej sprzedaży oba kosmetyki kupilibyśmy normalnie za 34,90 zł, czyli zapłacilibyśmy prawie tyle, ile za jeden produkt. Krem na dzień doskonale chroni przed fotostarzeniem, wolnymi rodnikami oraz przed pierwszymi zmarszczkami. Krem na noc natomiast wygładza powstałe już zmarszczki i poddaje skórę intensywnej regeneracji.
Marta Akuszewska

A to już wiesz?  TERMOLIFTING – SPOSÓB NA ODMŁODZENIE SKÓRY BEZ UŻYCIA SKALPELA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy