Medical SPA dla urody

Świeradów Zdrój, 3 września 2014

Medical SPA dla urody
Medical SPA, czyli połączenie usług leczniczych z tymi z zakresu SPA to forma wypoczynku, która pozwoli na poprawę stanu zdrowia, a także zadbanie o wygląd zewnętrzy, dzięki zabiegom relaksacyjnym i pielęgnacyjnym. Miejsca tego rodzaju cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze względu na kompleksowe i indywidulane podejście do pacjentów, które gwarantuje doskonałe efekty leczenia, a także poprawę wyglądu i samopoczucia.
Większość osób wybierających obiekty typu Medical SPA liczy nie tylko na pomoc zdrowotną, ale też na zapewnienie warunków, które pozwolą na odpoczynek i wypoczynek. Dlatego dopiero bogata oferta zabiegów SPA i Wellness w związaniu z profesjonalnymi usługami medycznymi pozwala na stworzenie miejsca, którego dzisiaj poszukują klienci, pragnący jednocześnie poprawić stan naszego zdrowia, jak również urodę.

W trosce o urodę
Ideą Medical SPA jest kompleksowe podejście do pacjentów – troska nie tylko o ich zdrowie, ale także zewnętrze piękno, jakie jest kluczowym elementem ogólnej kondycji psychofizycznej człowieka. Przygotowane przez Hotel Medical SPA Malinowy Dwór pakiety SPA oczyszczą, nawilżą, ujędrnią i zrelaksują ciało. Hotel proponuje między innymi zabiegi wykonywane przy wykorzystaniu Balneokosmetyków, czyli kosmetyków, w skład których wchodzi silnie zmineralizowana, lecznicza woda siarczkowa o dużej aktywności biologicznej związków siarki i jodu. Kosmetyki są w 100% ekologiczne, pozbawione parabenów, silikonów i sztucznych barwników.

Malinowe SPA Balneo
Jednym z zabiegów realizowanych na bazie Balneokosmetyków jest Malinowe SPA Balneo, które wykonywa się w trzech fazach: głębokiego oczyszczania, regeneracji oraz odżywiania i wygładzania. Ciekawą propozycją są także rytuały SPA, np. wykorzystujący dalekowschodnie techniki masażu zabieg Babor Scen Tao of Asia, oraz przywracające uczucie harmonii i równowagi Shadiva of India Abhyanga i Shadiva of India Mukabhyanga. Przebywając w Malinowym Dworze możemy także skorzystać z mezoterapii bezigłowej, czyli systemu odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Te także wiele innych zabiegów sprawią, że pobyt w celu Medical SPA przywróci nam nie tylko zdrowie, a także piękno i zadowolenie z życia.
Więcej informacji na temat oferty Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór znaleźć można na stronie http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor.

Dodatkowe informacje
Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której rozpoczęcie planowane jest w 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę medyczną i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najlepszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w jakich goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz siódmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę „Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu „Forbes” wstępując tym tymże do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz drugi zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to dobry w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Medical SPA dla urody (1)-001-2014-09-04 _ 21_25_56-80

Medical SPA dla urody (2)-002-2014-09-04 _ 21_25_56-80

Medical SPA dla urody (3)-003-2014-09-04 _ 21_25_56-80
Więcej wiedz o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl

Top