Feromony

Feromony – to substancje lotne wytwarzane przez gruczoły w naszej skórze, które wysyłane są do otoczenia. Czy kupujecie kosmetyki z feromonami? I czy te kupione zapachy, nie zaburzą tego, co mamy?

Znajduje balsam do ciała. Oto opis:
Wywołuje u drugiej płci uczucia sympatii i delikatności. Wzmaga podniecenie seksualne. Produkt o trwałym i przyjemnym zapachu. Zawiera feromony.

Albo inny opis:
Perfumy zawierające naukowo testowany Pheromon Delta 16-Steroid. Wymuszają one sympatię i przychylność mężczyzny. Będziecie odtąd zawsze magicznie przyciągające i atrakcyjne seksualnie.

Czy feromony mogą cokolwiek wymusić na biednych mężczyznach? Człowiek jest jak zwierzątko, owszem, i nie poradzimy nic na to, że ma reakcje niezależne od rozumu.
I niektóre kobiety i mężczyźni – wykorzystują to.
Czy oglądaliście polski film, w którym Sofi – Zosia, przy pomocy feromonów podrywa mężczyzn, a raczej, wykorzystuje ich dla kasy?

Authors
Powiadom o
Tadek
Gość
Tadek

Pewnie ze feromony dzialaja! Ludzie nie zdaja sobie sprawy silnie one pobudzaja. Smieja sie, a ja korzystam 🙂 Pewnie, nie zawsze efekty sa widoczne,ale sa takie sytuacje, ktore sprawiaja, ze az sie glupio czlowiekowi robi..

votrebeaute.pl
Admin

a pewnie że działają, tylko tylko

Brajanna
Gość
Brajanna

Ja również jestem zdania, że działają. Kiedyś byłem do tego sceptycznie nastawiony ale od czasu kiedy zakupiłem feromony (głównie przez ciekawość) zauważyłem, że mam o wiele większe powodzenie wśród kobiet…

Stosuję Love & Desire i muszę przyznać, że za żaden inny zapach nie zebrałem tylu komplementów od płci przeciwnej jak właśnie za te. Zadarza się, że reagują nawet kobiety na ulicy, Usmiechają się a stąd do dobrej gadki już niedaleko 😉

Top