Feromony

Feromony – to substancje lotne wytwarzane przez gruczoły w naszej skórze, które wysyłane są do otoczenia. Czy kupujecie kosmetyki z feromonami? I czy te kupione zapachy, nie zaburzą tego, co mamy?

Znajduje balsam do ciała. Oto opis:
Wywołuje u drugiej płci uczucia sympatii i delikatności. Wzmaga podniecenie seksualne. Produkt o trwałym i przyjemnym zapachu. Zawiera feromony.

Albo inny opis:
Perfumy zawierające naukowo testowany Pheromon Delta 16-Steroid. Wymuszają one sympatię i przychylność mężczyzny. Będziecie odtąd zawsze magicznie przyciągające i atrakcyjne seksualnie.

Czy feromony mogą cokolwiek wymusić na biednych mężczyznach? Człowiek jest jak zwierzątko, owszem, i nie poradzimy nic na to, że ma reakcje niezależne od rozumu.
I niektóre kobiety i mężczyźni – wykorzystują to.
Czy oglądaliście polski film, w którym Sofi – Zosia, przy pomocy feromonów podrywa mężczyzn, a raczej, wykorzystuje ich dla kasy?

0 0 vote
Article Rating
Authors
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tadek
Tadek
13 lat temu

Pewnie ze feromony dzialaja! Ludzie nie zdaja sobie sprawy silnie one pobudzaja. Smieja sie, a ja korzystam 🙂 Pewnie, nie zawsze efekty sa widoczne,ale sa takie sytuacje, ktore sprawiaja, ze az sie glupio czlowiekowi robi..

abczdrowia
abczdrowia
9 lat temu

a pewnie że działają, tylko tylko

Brajanna
Brajanna
6 lat temu

Ja również jestem zdania, że działają. Kiedyś byłem do tego sceptycznie nastawiony ale od czasu kiedy zakupiłem feromony (głównie przez ciekawość) zauważyłem, że mam o wiele większe powodzenie wśród kobiet…

Stosuję Love & Desire i muszę przyznać, że za żaden inny zapach nie zebrałem tylu komplementów od płci przeciwnej jak właśnie za te. Zadarza się, że reagują nawet kobiety na ulicy, Usmiechają się a stąd do dobrej gadki już niedaleko 😉

Top