Bursztyn nie tylko w formie biżuterii podkreśli Twoją urodę

Przyzwyczaiłaś się, że jeśli używasz bursztynu to jako biżuterii. Może czas odkryć, jego nowe zastosowanie. Tym razem także będzie dbał o Twoje piękno, jednak w postaci składnika kosmetyków, jakich używasz.

Wspaniałe działanie bursztynu nie jest powszechnie znane, mało, która kobieta wie, że zatrzymuje on wodę głęboko w warstwach naskórka, zapobiegając wysuszeniu naszej skóry. Balsamy z ekstraktem z jantaru łagodzą podrażnienia, sprawiając, że naskórek szybciej goi się i regeneruje.

Kosmetyki, w których skład wchodzi ten rodzaj żywicy mogą działać jak filtry, chroniąc nasze ciało przed szkodliwym promieniowaniem, na które narażeni jesteśmy nie tylko w czasie lata, ale przez cały rok.

Bursztyn może stać się niewidoczną ozdobą dla Twojego ciała, dzięki swoim wspaniałym właściwościom regenerującym, rozświetlającym i ochronnym. Możesz bardzo łatwo się o tym przekonać wybierając kosmetyki, zawierające ten cudowny i także leczniczo działający, a często uważany tylko za element biżuterii jantar.
Werka

Top