Aby nasza skóra świetnie się prezentowała

Zregeneruj swoją skórę na wiosnę

Skóra zimą nie ma lekko. Mróz, wiatr, śnieg i ciągłe zmiany temperatury nie wpływają korzystanie ani na jej wygląd, ani na jej kondycję. Przesuszona, zaczerwieniona, pozbawiona blasku i podrażniona cera wymaga zwykle gruntownej, pozimowej regeneracji. Najlepiej kompleksowej!

Od środka
Aby nasza skóra świetnie się prezentowała i prawidłowo wykonywała swoje funkcje, musi być właściwie odżywiona. Brak w zimowej diecie świeżych warzyw i owoców, a tym samym witamin i minerałów, a zwłaszcza witamin A i E zwanych strażnikami młodości, niemal natychmiast przekłada się na nasz wygląd. Dlatego warto na co dzień dbać o to, co jemy i pijemy. Urozmaicone, właściwie zbilansowane menu – oto klucz do pięknego wyglądu. Warto także pamiętać o odpowiednim nawodnieniu organizmu. Gdy mało pijemy, skóra staje się szara, zwiotczała, bez wyrazu. Dlatego jak najczęściej sięgaj po niegazowaną wodę mineralną, która nie tylko doskonale wpłynie na kondycję Twojej cery, ale także oczyści organizm z toksyn. Dobrym rozwiązaniem są również świeżo wyciśnięte soki z warzyw i owoców.

Od zewnątrz
Aby szybko zregenerować skórę po zimie, trzeba działać skutecznie i kompleksowo. Właściwa dieta, odpowiednia ilość płynów i najwyższej jakości, bioorganiczne kosmetyki – to filary świetnego wyglądu Twojej cery! Szybką regenerację zmęczonej zimą skórze zapewnią kosmetyki cynamonowo – rewitalizujące Bentley Organic.

Piękno zaklęte w naturze
Jakie powinny być idealne kosmetyki rewitalizujące? Delikatne i skuteczne. Takie, które nie naruszają naturalnej ochrony hydrolipidowej i są wyprodukowane wyłącznie z organicznych składników. Doskonałą regenerację całego ciała zapewniają organiczne kosmetyki odżywcze z cynamonem, słodką pomarańczą i goździkami marki Bentley Organic – odżywiający żel pod prysznic, odżywiające mydło w kostce i odżywiające mydło w płynie. Przyniosą szybką ulgę delikatnej skórze dłoni, zapewnią blask całemu ciału, a dzięki temu, że są wyprodukowane z wyłącznie ekologicznych składników, nie podrażnią wyczerpanej zimą skóry.

Zastanawiasz się, co jest dobre dla Twojej skóry? Dobre jest to, co naturalne. Dlatego unikaj jedzenia wysoko przetworzonych produktów. Słodkie przekąski zastąp owocem lub warzywem, słodkie, gazowane napoje – wodą. Podobną zasadę zachowaj, pielęgnując ciało kosmetykami. To niezwykle ważne, aby sięgać wyłącznie po ekologiczne produkty. Natura to zdrowie. A zdrowie to piękno.
Więcej informacji znajduję się na stronie www.bentleyorganic.pl

Related posts

Top